|

قیمت انواع نان در ایرانشهر / جای نگرانی نیست چون کمبودی وجود ندارد

کد مطلب : 83158

علی شعبانی فرماندار ایرانشهر با بیان اینکه هیچ گونه نگرانی در سطح شهرستان نسبت به کمبود و قیمت نان وجود ندارد؛ گفت: توزیع نان به روال عادی و با قیمت مشخص در سطح شهرستان در حال انجام است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.
به گزارش آیند، به دنبال انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر فروخته شدن نان به قیمت ده هزار تومان و تشکیل صف‌های طویل در جلوی نانوایی‌های شهر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان، علی شعبانی فرماندار ایرانشهر با بیان اینکه مطلقا مشکلی در حوزه آرد و نان چه از قبیل گرانی، کمبود و صف‌های طولانی و توزیع شبکه حمل و نقل وحود ندارد؛ خاطرنشان کرد: در دو هفته گذشته به صورت مستمر بازرسان مجموعه استانداری به اتفاق نمایندگان دستگاههای قضایی، نظارتی، تعزیرات و کارگروه آرد و نان بر توزیع صحیح نان در سطح شهرستان نطارت دارند.
او با بیان اینکه نظارت‌ها و مراقبت‌ها به صورت حضوری مستمرا اعمال می‌گردد؛ اظهار داشت: شاهد هیچ گونه صف طولانی و گرانی نان در روزهای اخیر نبودیم.
او اظهار داشت: با هر گونه موارد نقض قانون به صورت گرانفروشی و کم فروشی برخورد می‌شود و در این زمینه سازمان تعزیرات حکومتی و دستگاههای نظارتی با آمادگی کامل در صحنه حضور دارند.
فرماندار ایرانشهر همچنین گفت: هم اکنون نان به نوع‌های مختلف در نانوایی‌ها موجود است و به روال عادی در حال توزیع است.
او درخصوص قیمت نان‌های توزیعی در سطح شهرستان هم گفت: نان‌های تافتون با وزن چانه هزار و پنجاه گرم به دو هزار و پانصد تومان، نان سنگک دو هزار تومان، نان لواش نازک سیصد تومان و نان لواش تافتون به قیمت ششصد تومان در حال عرضه است و هر گونه افزایش قمیت به مثابه گرانفروشی محسوب می‌شود و برای همین از شهروندان عزیز درخواست داریم در صورت مشاهده هر گونه گرانفروشی به عوامل بازرسی اطلاع دهند که سریعا رسیدگی می‌شود.
شعبانی در پایان با ابراز اطمینان خاطر به شهروندان عزیز شهرستان ایرانشهر مبنی بر اینکه هیچ گونه کمبودی در حوزه نان در سطح شهرستان وجود ندارد؛ گفت: به مردم عزیز شهرستان اطمینان خاطر می‌دهیم که در موضوع نان در حوزه پخت، کمبود و قیمت هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و اخبار منتشر شده در بستر فضای مجازی به دور از واقعیت است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین