|

پیرمردی که از سرما می‌لرزید نمی‌خواهد به خانه سالمندان برود

کد مطلب : 73621

چندی پیش فیلم پیرمردی که از سرما می‌لرزید در فضای مجازی منتشر شد که از مردم کمک می‌خواست که یک نفر به او کمک کند تا در خانه سالمندان زندگی کند. با اسکان این پیرمرد در گرمخانه شهرداری حالا او نمی‌خواهد به خانه سالمندان برود.

به گزارش آیند، «با اقدام به موقع فوریت‌های اجتماعی، بابا مجتبی پدر مهربان کرمانشاهی در یکی از مددسراهای شهر تهران اسکان یافت.» علیرضا ساعی، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران با بیان این مطلب افزود: طی انتشار کلیپی از سوی یکی از اعضای مجموعه خیریه «نیک مهر» با عزیز سالخورده ای و بیان خواسته هایش و انتشار آن توسط برخی از هنرمندان عزیز کشور از جمله مجید خراط‌ها و همچنین مردم رئوف تهران، این سازمان به عنوان بانی و نقطه اعتماد شهروندان تهرانی به محض اطلاع اقدام به تشکیل کارگروهی .ویژه و اقدامی فوری در جستجوی این شخص نمودند.

او افزود: طی بررسی‌ها که در فضای مجازی از آخرین محل حضور این فرد در معابر سطح شهر انجام شد، گشت فوریت‌های اجتماعی در قالب مددکار شهر اقدام به جستجوی این عزیز درمحدوده این اماکن و معابر عنوان نمودند که نهایتا این پدر عزیز را در خیابان ولیعصر محدوه میدان منیره یافته و ضمن انتقال به یکی از مددسراهای شهر، به ارائه خدمات اولیه بهداشتی و پزشکی اقدام نمودند.

ساعی در خصوص اخرین وضعیت این شخص گفت: در مصاحبه ای که با «بابا مجتبی» پدر دوست داشتنی شهرمان صورت گرفت، ایشان خواستار اسکان در یکی از مراکز سالمندان شهر بودند که بعد از انتقال به مددسرای‌های این سازمان، حتی با وجود تعامل صورت گرفته با چندین مرکز سالمندان، ایشان درخواست سکونت و اسکان در همین مددسرا را داشتند.

در حال حاضر بابا مجتبی مانند سایر آسیب دیدگان شهرمان که در این مددسراها مستقر هستند از کلیه خدمات بهداشتی، درمانی و رفاهی بهره‌مند می‌شوند.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش همکاران و مجموعه سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی به‌عنوان دستان اعتماد شهروندان شهر تهران در یاری و حمایت از آسیب دیدگان شهر تهران است و این جزء با حمایت و همراهی شهروندان خوب تهرانی در یافتن و سپردن به آغوش مددسرا‌ها میسر نخواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین