|

مدافعان سلامت شما سنگ تمام گذاشتید

کد مطلب : 72869

همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری (س)، پویش فرهنگی " سنگ تمام گذاشتید" به منظور قدردانی از زحمات کادر درمان به ویژه پرستاران به صورت گسترده در سطح شهر تهران اکران شد.
به گزارش آیند، با نزدیک شدن روز پرستار این سازمان همزمان با 5 جمادی الاولی، زادروز حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) با اکران طرح های فرهنگی منقش به بیانات این حضرت و با شعار " سنگ تمام گذاشتید"؛ مقام شامخ کادر درمان به ویژه پرستاران را ارج نهاده است.
سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای همین موضوع تا کنون بسیاری از عرشه پل ها، پرتابل ها و سازه های متحرک را به این امر اختصاص داده است. از سوی دیگر، طی مکاتبات انجام شده با وزارت بهداشت از سوی این سازمان و درخواست تصاویری از خدمات کادر درمان بیمارستانها به ویژه بیمارستان های درگیر با کرونا، تعدادی از سازه های تبلیغات محیطی به این تصاویر اختصاص یافته و در سطح شهر اکران شده است .
تصاویر یاد شده از 15 بیمارستان: مرکز قلب تهران، رازی، مهدیه، طرفه، امام خمینی، مسیح دانشوری، پانزده خرداد، حضرت فاطمه، بهرامی، لقمان، مفید، شهدای تجریش، یاس، امیراعلم و فیروزآبادی دریافت و تصویر کادر هر بیمارستان در مقابل همان بیمارستان اکران شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین