|
| کد مطلب: ۸۹۶۷۴
لینک کوتاه کپی شد

ماجرای توئیت جنجالی معاون اول رئیسی درباره جانی دپ!

معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: «محمد مخبر هیچ گونه صفحه شخصی به نام خود در فضای مجازی ندارد و تمامی صفحات منتسب به ایشان جعلی است.»

ماجرای توئیت جنجالی معاون اول رئیسی درباره جانی دپ!

فارس نوشت: انتشار تصویر شباهت یکی از عزاداران مراسم سوگواری سیدالشهدا با جانی دپ بازیگر هالیودی واکنش‌هایی را در فضای مجازی در پی داشت.

پس از انتشار این تصویر توییتی به نقل از مخبر معاون اول رییس‌جمهور با متن زیر منتشر شد: «حضور بازیگر شناخته شده آمریکایی در مراسم سوگواری حضرت اباعبدالله بار دیگر ثابت کرد که حسین فراتر از دین و مذهب است».

اما واقعیت این است که این صفحه توییتری متعلق به مخبر نیست و کاوه اشتهاردی، دستیار معاون اول رییس‌جمهور نیز عنوان کرد مخبر هیچ صفحه‌ای در فضای مجازی (توییتر و اینستاگرام) ندارد.

مخبر هیچ صفحه شخصی به نام خود در فضای مجازی ندارد

معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور نیز صفحات مجازی منتسب به دکتر محمد مخبر را جعلی دانست.

به نوشته ایسنا، معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: «دکتر محمد مخبر هیچ گونه صفحه شخصی به نام خود در فضای مجازی ندارد و تمامی صفحات منتسب به ایشان جعلی است.

اخبار مرتبط با فعالیت‌های حوزه معاون اول رئیس جمهور صرفا در صفحه‌ای با نشانی fvpresident_ir از سوی معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور منتشر می‌شود.»

محمد مخبر

 

 

 

ارسال نظر

پربازدیدترین