|
| کد مطلب: ۹۴۵۸۴
لینک کوتاه کپی شد

فروش فوری بنجل بی مشتری سایپا!

این محصول سایپا که در بورس کالا بی مشتری ماند و فقط تعدادی از دستگاههای عرضه شده خریدار پیدا کرد، به صورت فروش فوری عرضه شده است.

فروش فوری بنجل بی مشتری سایپا!

 طبق اطلاعیه شرکت سایپا، فروش فوری شاهین و کوییک اتومات از سه‌شنبه آغاز می شود و قیمت تخیلی 344 میلیون تومان یعنی 12 هزار دلار برای آن در نظر گرفته شده است که می توان گفت بیش از 40 درصد از ارزش واقعی خودرو بیشتری است و شاهین را می توان یک خودرو 220 میلیون تومانی دانست و بیش از آن ارزش خرید ندارد.

متقاضیان از ساعت 14 روز سه شنبه 4 بهمن ماه در صورتی که مطابق شرایط دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ در بخشنامه باشند می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

 

14011101230428354268793210

شاهین که در بورس کالا عرضه شده بود به یک ناکامی معنی دار تبدیل شد و از حدود 4 هزار شاهین عرضه شده تنها 1545 دستگاه آنهم در قیمت پایه به فروش رسید که نشان داد خرابکاری دولت سیزدهم که ادامه سیاست های دولت دوازدهم است، در بازار خودرو به مراحل شگفت انگیزی رسیده و ظاهرا نمی خواهند به این سیاست مخرب پایان دهند.

ارسال نظر

پربازدیدترین