|

جزئیات پرونده حبس یک دختر عریان در کمد / ماهانه 100 تا 150 افراد مفقود شده در تهران ثبت می‌شود

کد مطلب : 72802

رئیس پلیس تهران جزئیات کشف یک پرونده قتل و بازداشت خواهر و برادری را تشریح کرد که دختران را اغفال کرده و آنها را در منزلشان حبس می‌کردند.

به گزارش آیند، سردار حسین رحیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه مرحله ۵۱ طرح رعد درباره بازداشت یک قاتل که دو خانم را در یک منزل محبوس کرده و یک دختر را به قتل رسانده بود، تصریح کرد: برادر و خواهری را در این پرونده بازداشت کردیم، در مرحله نخست با ظن اینکه این افراد دختران را اغفال می‌کنند، به موضوع وارد شدیم و مأموران پس از ورود به منزل متوجه صحت موضوع شده و دیدند خواهر پس از اغفال دختران، آنها را به منزل خودشان می‌برد سپس اموال آنها را سرقت می‌کردند.

وی با بیان اینکه برادر، دختران را مورد تعرض قرار می‌داد، ادامه داد: این متهمان در یک مورد یکی از دختران را به قتل رسانده بودند و جسد وی مدتها در این منزل بود همچنین یک دختر خانم را به صورت عریان در یک کمد محبوس کرده بودند و به نظر می‌رسد موارد دیگری در این پرونده درباره اغفال دختران وجود داشته باشد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: اقدامی را در سه ماه گذشته درباره افراد مفقودی انجام دادیم، پرونده‌های فقدان افراد به سرعت از کلانتری‌ها و دیگر رده‌ها به آگاهی ارجاع داده و در آنجا رسیدگی می‌شود، ماهانه بیش از ۱۰۰ تا ۱۵۰ پرونده درباره مفقودی افراد تشکیل می‌شود که به سرعت از زمان رسیدن خبر، اقداماتمان درباره شناسایی آنها را انجام می‌دهیم و به لطف خدا ایجاد این مرکز برکات خوبی داشته و کمک شایانی در سرعت بخشیدن و شناسایی افراد مفقودی کرده است. / مهر

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین