|
لینک کوتاه کپی شد

ضربه ماهی تابه مرد85ساله بر سر همسرش برای او 3سال زندان آفرید

چندی قبل مرد جوانی در تماس با پلیس از قتل مادر 75 ساله‌اش خبر داد و وقتی مأموران انتظامی رباط‌‌کریم به محل اعزام شدند با جسد مقتول در آشپزخانه روبه‌رو شدند.

ضربه ماهی تابه مرد85ساله بر سر همسرش برای او 3سال زندان آفرید

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد که وی با ضربه جسم سخت به سرش جان باخته است.   از آنجا که در زمان قتل فقط همسر مقتول در خانه بوده مأموران به مرد 85 ساله ظنین شدند و در ادامه وی به قتل همسرش اعتراف کرد و مدعی شد چون همسرش به او محبت و توجهی نداشته و همه اموالش را هم به نام تنها پسرشان کرده بود با وی درگیر شده و با ضربات ماهیتابه به سرش او را کشته است.

پس از اعترافات صریح متهم، گزارش پزشکی قانونی و تکمیل تحقیقات پرونده برای رسیدگی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

پسر مقتول که در دادسرا خواهان قصاص پدرش بود در جلسه محاکمه ازاین خواست خود صرف‌نظر کرد و گفت: با اینکه پدرم بعد از 60 سال زندگی مشترک مادرم را با بی‌رحمی کشت اما من راضی به قصاصش نیستم و گذشت می‌کنم،سپس متهم به جایگاه رفت و گفت: من به خاطر بی‌توجهی همسرم همیشه با او اختلاف داشتم. اصلاً از زندگی خسته شده بودم. روز حادثه هم من او را نکشتم ما باهم بحث مان شد و او خودش سرش را به دیوار کوبید. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به رضایت ولی‌ دم و طبق ماده 612 قانون مجازات اسلامی و با توجه به شرایط سنی متهم وی را به 3 سال حبس محکوم کردند.

 

شناسه خبر: ۹۴۷۲۱

ارسال نظر

پربازدیدترین