|
| کد مطلب: ۹۲۶۷۹
لینک کوتاه کپی شد

خواننده مشهور از کم شدن مربای داخل شیشه متوجه شد شوهرش به او خیانت می کند

جدایی شکیرا ستاره مشهور پاپ از جرارد پیکه پس از 11 سال زندگی مشترک و دو فرزند، سر و صدای زیادی را در دنیای مجلات ایجاد کرد.

خواننده مشهور از کم شدن مربای داخل شیشه متوجه شد شوهرش به او خیانت می کند

شکیرا با این جمله به مردم اعلام کرد که از پیکه جدا شده است: «بابت گفتن این خبر متأسفیم اما ما راه خود را از هم جدا کرده ایم.برای آرامش فرزندانمان، از شما می خواهیم که به حریم خصوصی آن ها احترام بگذارید. از درک شما متشکریم.»

ادعا شده بود که این زوج به دلیل خیانت جرارد پیکه به شکیرا از هم جدا شده اند. اینکه شکیرا چگونه از خیانت همسرش مطلع شده است موضوع کنجکاوی طرفداران وی بود.

به گزارش برنامه تلویزیونی شبکه اسپانیایی «Socialité TV» جزییات این ماجرا را ارائه داد. طبق اخبار شکیرا وقتی متوجه شد که مقدار مربای توت فرنگی در خانه آن ها به طور ناگهانی کم می شود، شروع به شک و گمان کرد! شک او با پرسش اینکه «چه کسی برای صبحانه به خانه ما می آید و مربا می خورد؟» چند برابر شد. بنابراین تصمیم گرفت یک کارآگاه خصوصی استخدام کند که حقیقت را برای او آشکار کند.

کارآگاه خصوصی متوجه شد که شکیرا در حالی که به دلیل تعهدات حرفه‌ای‌اش از خانه مشترکش با جرارد پیکه دور بوده، او میزبان معشوقه ۲۳ ساله‌اش بوده است!

 

ارسال نظر

پربازدیدترین