|

سقوط مرگبار خودرو از پل صدر تهران + تصاویر

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ با سه سرنشین شامل دو آقا ۱۷ و ۱۸ ساله و یک خانم در مسیر غرب به شرق طبقه اول بزرگراه در حرکت بودند که به دلایل نامشخص این خودرو از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردرریل‌های محافظ بزرگراه خودرو به پایین بزرگراه سقوط کرد.

کد مطلب : 89919

یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۷ به دلیل انحراف از مسیر اصلی از روی پل صدر به پایین سقوط کرد که این حادثه دو کشته داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز چهارشنبه به ایرنا اظهارداشت: ساعت ۱۷ دقیقه بامداد، این حادثه در بزرگراه صدر قسمت انتهایی بلوار قیطریه به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی‌درنگ ماموران دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۷ با سه سرنشین شامل دو آقا ۱۷ و ۱۸ ساله و یک خانم در مسیر غرب به شرق طبقه اول بزرگراه در حرکت بودند که به دلایل نامشخص این خودرو از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با گاردرریل‌های محافظ بزرگراه خودرو به پایین بزرگراه سقوط کرد.

وی با بیان اینکه به دلیل سقوط، خودرو دچار آتش‌سوزی شد گفت: سه سرنشین از داخل خودرو پرتاب شده بودند و در میان گارد محافظ بزرگراه و آهن آلات گاردریل‌ها گرفتار بودند که آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش، این افراد را از داخل خودرو خارج کردند.

ملکی ادامه داد: در این حادثه دو آقا به دلیل شدت جراحات وارده جان باختند و سرنشین دیگر این خودرو که یک خانم بود به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی منتقل شد.

وی علت آتش سوزی خودرو را تحت بررسی اعلام کرد.

 سقوط هولناک

سقوط هولناک

سقوط هولناک

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین