|

کشف جسد مثله شده زن جوان در کنار سطل زباله در تهران!

یک کارگر شهرداری که در حال جمع‌آوری زباله‌ها بود در کنار سطل زباله، چشمش به گونی بزرگی افتاد. مرد جوان به سمت گونی رفت و با نزدیک شدن به آن، متوجه آثار خون شد.

کد مطلب : 88569

روزنامه ایران نوشت: کشف نیم‌تنه و پا‌های زنی ناشناس در کنار سطل زباله در دو محله تهران پلیس را با معمای جنایی تازه‌ای رو به رو کرد.

ساعت ۲ بامداد ۱۸ اردیبهشت یک کارگر شهرداری که در حال جمع‌آوری زباله‌ها بود در کنار سطل زباله، چشمش به گونی بزرگی افتاد. مرد جوان به سمت گونی رفت و با نزدیک شدن به آن، متوجه آثار خون شد. وقتی در گونی را باز کرد ناگهان با نیم‌تنه یک زن داخل گونی مواجه شد و بلافاصله وحشت‌زده موضوع را به پلیس خبر داد. لحظاتی بعد از گزارش کشف جسد، مأموران کلانتری ۱۶۰ خزانه راهی محل حادثه شدند.

در ادامه با اعلام ماجرا به بازپرس ویژه قتل تیم جنایی نیز در محل حاضر شد. متخصصان پزشکی قانونی زمان مرگ را حدود ۲۴ ساعت قبل اعلام کردند و در بررسی‌ها مشخص شد که جسد متعلق به زنی حدوداً ۳۵ ساله است.

نیم‌تنه کشف شده به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات برای رازگشایی از این جنایت آغاز شد. در حالی که بررسی‌ها در این رابطه ادامه داشت، ساعت ۵ بامداد و تنها سه ساعت پس از کشف نیم‌تنه، گزارش کشف یک گونی دیگر که داخل آن، قطعات دیگری از جسد زن جوان بود اعلام شد.

این بار گونی خونین در کنار بزرگراه محلاتی توسط رهگذران پیدا شده بود. با گزارش این خبر، اعضای تیم جنایی در محل حاضر شدند و با باز کردن دو گونی، داخل آن با پا‌هایی مواجه شدند که نشان می‌داد متعلق به یک زن است.

تطبیق اولیه پا‌ها و نیم‌تنه کشف شده، مشخص شد که پا‌ها و نیم‌تنه متعلق به یک نفر بوده است. با کشف پا‌های زن ناشناس، تحقیقات برای کشف دست‌ها و سر او در حالی ادامه دارد که بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل کشف قطعات و شناسایی عامل یا عاملان این جنایت را صادر کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین