|

آدم‌ربایی برای کسب ثروت پدر

کد مطلب : 85160

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تهران بزرگ از دستگیری 3 فرزند که با همکاری یکدیگر پدرشان را ربوده بودند، خبر داد و گفت: متهمان علت آن اختلاف حساب مالی با پدرشان اعلام کردند.
به گزارش آیند، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، در توضیح این خبر تاکید کرد: ساعت 3:30 دقیقه بعد از ظهر 22 دی امسال، مرد میانسالی به دادسرای ناحیه 27 رفت و از فرزندانش شکایت کرد.

او افزود: شاکی در تحقیقات اظهار کرد: با فرزندانم اختلاف داشتم و سه روز قبل در راه رفتن به خانه در خیابان نبرد شمالی، سه فرزندم راه را بر من سد کرده و معترض شدند که چرا از آنها شکایت کرده‌ام و باید با مراجعه به دادسرا از شکایتم صرف نظر کنم.
این مقام انتظامی تاکید کرد: شاکی ادامه داد، بعد از آن، پسرهایم با ضرب و شتم مرا داخل خودرو کرده و بخانه شان بردند. در آنجا مرا تهدید کردند که اگر برگه‌های املاک را امضا نکنم مرا را داخل گونی کرده و دفن می‌کنتد.
سرهنگ نثاری افزود: با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و پس از بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه پرداختند. تصاویر ربوده شدن مرد میانسال بدست آمد و اظهارات او تائید شد.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران تهران اضافه کرد: بدین ترتیب سه پسر مرد میانسال بازداشت شده و به جرم خود اعتراف و اظهار کردند، به خاطر اختلافات قبلی که با پدرمان در خصوص واگذاری املاک خود به ما داشتیم، او از ما شکایت کرد. ما تصمیم گرفتیم او را بترسانیم تا از شکایتش صرف نظر کند و سند املاک او را بدست آوریم. به همین دلیل چنین سناریوی طراحی کردیم.
سرهنگ کارآگاه نثاری در پایان گفت: با اعتراف متهمان به جرم خود با صدور قرار قانونی ازهر سه متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار این پلیس قرار دارند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین