|

پایان 10 سال زندگی مخفیانه زن 550 میلیاردی در تهران

کد مطلب : 83724

جانشین پلیس تهران بزرگ از دستگیری زنی که تحت پوشش شرکت فروش اتوبوس 550 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند خبر داد و گفت: متهم پس از کلاهبرداری به مدت 10 سال به طور مخفیانه زندگی می‌کرد.

به گزارش آیند، سردار حمید هداوند، در این خصوص اظهار داشت: در پی ارجاع پرونده‌ای به قرارگاه جلب پلیس پیشگیری تهران بزرگ مبنی بر بازداشت یک زن کلاهبردار، شناسایی مخفیگاه متهم و بررسی موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.
او افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که متهم در سال 1391 تحت پوشش شرکت فروش اتوبوس اقدام به تاسیس شرکت خصوصی در شهر تهران کرده و با تبلیغ ذی‌نفوذ بودن در دستگاه های اجرائی و توانایی واگذاری اتوبوس با برند شرکت‌های معروف جهانی، اقدام به جذب مشتری و دریافت مبالغ هنگفتی از شهروندان کرده بود.
این مقام ارشد پلیسی با اشاره به اینکه متهم پس از کلاهبرداری با هویت جعلی به زندگی مخفیانه پرداخته و به طور مرتب محل سکونتش را تغییر می‌داد، گفت: ماموران انتظامی این پلیس با تحقیقات دقیق تر موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در محله بریانک شدند.
جانشین پلیس تهران از دستگیری متهم در مخفیگاهشان خبر داد و گفت: متهم با 20 شاکی روانه مرجع قضائی شد و کارشناسان ارزش کلاهبرداری انجام شده را 550 میلیارد ریال محاسبه کرده‌اند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین