|

کشف 25 کیلو شیشه از یک خانه در غرب تهران

کد مطلب : 83136

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف 25 کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه، طی یک عملیات منسجم پلیسی و توقیف 3 دستگاه خودرو خبرداد.
به گزارش آیند، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند تاکید کرد: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با گسترش چتر اطلاعاتی و رصد عناصر اصلی قاچاقچیان، از دپوی یک محموله سنگین مواد مخدر در منزلی در غرب تهران مطلع و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دادند.
او افزود: مأموران با گشت‌زنی‌های نامحسوس و تحت نظر قرار دادن قاچاقچیان، محل دپوی مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی با تشکیل چند تیم عملیاتی به محل مورد نظر اعزام شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: مأموران با هوشیاری کامل پس ازشناسایی و محاصره منزل موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم در بازرسی از این محل، 25 کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف کنند.
سرهنگ حسنوند با بیان اینکه در این رابطه 3 متهم دستگیر شد تاکید کرد: سوداگران پس از تکمیل تحقیقات پلیسی به دادسرا معرفی شدند.
این مقام انتظامی افزود: در این رابطه 3خودرو که قاچاقچیان در جابه جایی و قاچاق مواد مخدر از آن استفاده می‌کردند، توقیف شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: ماموران خدوم و تلاشگر مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر به صورت شبانه روز از نقطه صفر مرزی تا قلب تهران را مدام و مستمر تحت کنترل و رصد اطلاعاتی دارند و عزم و اراده پلیس در برخورد با سوداگران مرگ بسیار جدی است و پلیس از هیچ اقدام و کوششی در این رابطه فروگذار نخواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین