|

دستگیری اعضای باند سارق دریچه‌های فاضلاب

کد مطلب : 80016

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری اعضای باند 3 نفره سارقان دریچه های فاضلاب این شهرستان، خبر داد و گفت: متهمان به 40 فقره سرقت معترف شدند.

به گزارش آیند، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت دریچه‌های فاضلاب در محدوده شهرستان ری، شناسایی و دستگیری متهم یا متهمان در دستور كار كلانتری 131 شهرری قرار گرفت.

او افزود: تیم عملیاتی كلانتری 131 شهرری با رصدهای میدانی و تحقیقات تخصصی و با استفاده از تجهیزات خاص پلیسی موفق به شناسایی هویت و محل حضور یكی از سارقان شدند و پس از هماهنگی‌های قضائی طی یك عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر وبه كلانتری 131 انتقال یافت.

این مقام انتظامی در ادامه اعلام داشت: در تحقیقات به عمل آمده متهم به بزه انتسابی با همکاری 2 همدستش اعتراف و ماموران موفق شدند در ادامه بررسی‌های پلیسی مخفیگاه همدستان سارق را شناسایی و پس از هماهنگی های قضائی این 2 سارق را نیز دستگیر كردند.

سرهنگ جلیلیان افزود: متهمان با جانمایی محل‌های سرقت به 40 فقره سرقت دریچه فاضلاب در محدوده شهرری، دولت آباد و نقاط دیگر اعتراف کردند و پس از پایان تحقیقات و تكمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین