|

2 موبایل قاپ و 26 شاکی

کد مطلب : 73600

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری 2 موبایل قاپ حرفه که در یک روز 5 دستگاه تلفن همراه سرقت کرده بودند، خبر داد و گفت: متهمان با 26 شاکی روانه دادسرا شدند.
به گزارش آیند، سرهنگ ضرغام آذین اظهار داشت: در پی افزایش موبایل قاپی توسط 2 موتور سوار در سطح شمال تهران بررسی موضوع در اختیار تیم های مختلف عملیات کلانتری های این حوزه قرار گرفت .
وی افزود: به افزایش گشت زنی های انتظامی ماموران عملیات کلانتري 140 باغ فیض حین گشت زنی به 2 موتورسوار که پلاک انتظامی موتورسیکلت را مخدوش و در حال پرسه زنی بودند مکشوک و تحت مراقبت های ویژه قرار دادند.
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به اینکه موتورسوار در همین اثنا موبایل یکی از عابران پیاده را قاپیده و به سرعت از محل متواری شدند، تصریح کرد: با مهار سارقان، هر 2 متهم در یک عملیات تعقیب و گریز کوتاهی دستگیر و در بررسی های بیشتر از متهمان 5 دستگاه تلفن کشف و متهمان معترف شدند تلفن های همراه را در روز جاری سرقت کرده اند.
سرهنگ آذین با بیان اینکه تا کنون ۲۶ مال باخته متهمان را شناسایی کردند، گفت: در ادامه بررسی های پلیسی مشخص شد که متهمان سابقه دار بوده و تا کنون 4 مرتبه تحمل کیفر داشته اند.
وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان با 26 شاکی به مرجع قضائی معرفی شدند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین