|

دست‌بند پلیس بر دستان همسایه قمه به دست

کد مطلب : 73583

رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری عاملان درگیری و ضرب و جرح یکی از شهروندان در حوالی شهرک کاروان که با استفاده از قمه وی را مصدوم کرده بود، خبر داد .
به گزارش آیند، سرهنگ علی محمدی در تشریح جزییات این خبر بیان داشت: در اوایل آذرماه خبری در خصوص درگیری بین 2 همسایه که موجب اسیب شدید یکی از این افراد شده بود دریافت کردیم.
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت بلافاصله به محل مورد نظر اعزام و در تحقیقات اولیه دریافتند این دو گروه که در همسایگی همدیگر زندگی می کردند طی اختلاف بر سر بازی کودکان با هم درگیر که در این بین یکی از این نفرات که سابقه چندین فقره درگیری و شرارت داشته باقمه آسیب شدیدی را به نفر مقابل رسانده به نحوی که وی در حال حاضر در کما بسر می برد.
رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهرنت با اشاره به متواری شدن عاملان این درگیری تصریح کرد: با انجام اقدامات شبانه روزی 2 تن از عاملان اصلی دستگیر و به پلیس امنیت عمومی انتقال داده شد.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهمان با اعتراف به بزه انتسابی جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند خاطر نشان کرد:تلاش برای دستگیری سایر همدستان وی همچنان در دستور کار پلیس قرار دارد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین