|
| کد مطلب: ۱۱۷۹۱۱
لینک کوتاه کپی شد

۳ فوتی بر اثر مصرف مشروبات الکلی در مازندران

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از مرگ ۲ شهروند رامسری و یک شهروند آملی بر اثر مصرف مشروبات الکلی خبر داد .

۳ فوتی بر اثر مصرف مشروبات الکلی در مازندران
منبع: ايسنا |

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سیدجعفر ساداتی در تشریح این خبر، گفت: در پی اعلام مرکز اورژانس ۱۱۵ یکی از مراکز درمانی شهرستان رامسر مبنی بر انتقال فردی ۴۷ ساله به آن مرکز درمانی که دچار مسمومیت شده بود بلافاصله واحد گشت کلانتری ۱۱ رامسر به محل اعزام شدند .

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به فوت بیمار موصوف پس از بستری در این بیمارستان، تصریح کرد: پزشکان معالج علت مرگ را مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی عنوان کردند .

سرهنگ ساداتی در ادامه افزود: در ادامه رسیدگی به این پرونده، برابر اعلام فرماندهی انتظامی شهرستان های آمل و رامسر مرگ مشکوک دو مرد ۳۹ ساله و ۴۸ ساله که از  ۳ روز گذشته به بیمارستان های این شهرستان ها بستری شده بودند به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: برابر اعلام کادر درمانی این بیمارستان ها، این افراد نیز به دلیل مسمومیت ناشی از مصرف مشروبات الکلی جان باختند .

سرهنگ ساداتی در خاتمه با بیان این که علت تامه این حوادث در دست بررسی است، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و مراقبت از فرزندان خود در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه مورد مشکوک سریعا مراتب را مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند .

ارسال نظر

پربازدیدترین