|
| کد مطلب: ۱۱۷۸۹۴
لینک کوتاه کپی شد

کشف جسد مثله شده یک زن جوان در کنار سطل زباله در محله خزانه! +تصویر

تیم جنایی با کشف جسد مثله شده زن جوان در محله خزانه در برابر یک سناریوی پیچیده قتل قرار گرفتند.

کشف جسد مثله شده یک زن جوان در کنار سطل زباله در محله خزانه! +تصویر
منبع: تسنیم |

ساعت 8:45 صبح امروز یکشنبه چهارم تیر ماه، مأموران کلانتری 150 خزانه کشف جسد مثله شده یک انسان را کنار یک سطل زباله در محله خزانه با تماس تلفنی به قاضی «محمدرضا صاحب‌جمعی» بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی جنایی پای در محل حادثه گذاشتند و با جسد مثله شده یک زن در یک بسته یونولیتی در کنار سطل زباله مواجه شدند.

بررسی‌ها حکایت از آن داشت، این زن در محل دیگری به قتل رسیده و پس از جنایت به محل موردنظر منتقل شده است. همچنین 2 دست، 2 پا و سر مقتوله در این بسته قرار داشت.

دادسرای امور جنایی , پلیس آگاهی , قتل در تهران , قتل با سلاح ,

پس از پایان تحقیقات میدانی در محل موردنظر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند تا عامل این جنایت هولناک را شناسایی و بقایای جسد را کشف کنند. از سوی دیگر مأموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی اقدام به انگشت‌نگاری در محل مورد نظر و روی جسد کردند تا ردپایی از عامل این جنایت هولناک به دست آورند.

با دستور قاضی صاحب‌جمعی، بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

ارسال نظر

پربازدیدترین