|
| کد مطلب: ۱۱۰۳۷۲
لینک کوتاه کپی شد

بی‌هوشی زنان در مواجهه با شیطان مسافرکش

2 مرد شیطان‌صفت در نقش مسافرکش در شهرهای خوزستان زنان و دختران را پس از آدم ربایی، هدف نیت شوم خود قرار می‌دادند.

بی‌هوشی زنان در مواجهه با شیطان مسافرکش
منبع: ایران |

به گزارش «ایران»، چندی قبل زن جوانی با مراجعه به پلیس از گرفتار شدن در دام 2 مرد شیطان‌صفت که با خودرویشان در نقش مسافرکش او را هدف نیت شوم قرار داده بودند خبر داد.

التماس‌های زن جوان

زن جوان به مأموران گفت: در کنار خیابان منتظر خودرو بودم تا به خانه بروم که خودروی پرایدی با شیشه‌های دودی جلوی پایم توقف کرد و با خیال اینکه مرد جوان مسافرکش است سوار شدم و وقتی روی صندلی جلو نشستم متوجه شدم مرد دیگری در صندلی عقب نشسته که رفتارهایش نشان می‌داد او نیز یک مسافر است.

وی افزود: همه چیز عادی به نظر می‌رسید تا اینکه پس از دقایقی مردی که در صندلی عقب بود چاقویش را نشانم داد و از من خواست تا گوشی موبایل، پول و طلاهایم را در اختیارش قرار دهم. ترسیده بودم و راننده هم می‌گفت صدایت در بیاید کشته می‌شوی که من هم همه طلاها، پول و گوشی موبایلم را در اختیارشان قرار دادم اما آنها نیت شوم داشتند و در یکی از خیابان‌های خلوت با بی‌اعتنایی به التماس‌هایم من را تسلیم خواسته شیطانی‌شان کردند.

بدین ترتیب با توجه به حساسیت موضوع مأموران پلیس خوزستان وارد عمل شده و تحقیقات میدانی برای دستگیری 2 جوان شیطان‌صف ت کلید زده شد.

بررسی‌های ابتدایی نشان از آن داشت که 2 جوان با خودروی تیبا و پراید شیشه دودی در نقش مسافرکش در شهرهای خوزستان به شکار زنان و دختران مسافر دست می‌زنند.

اولین سرنخ

تجسس‌ها برای دستگیری 2 مرد شیطان‌صفت ادامه داشت تا اینکه روز 5 فروردین ماه امسال مأموران پلیس خوزستان پی بردند که یکی از شیاطین از متهمان سابقه‌دار است که با قرار وثیقه از زندان آزاد شده و در شهر شادگان زندگی می‌کند.

همین سرنخ کافی بود تا مأموران در عملیاتی غافلگیرانه این مرد شیطان‌صفت را در مخفیگاهش دستگیر کنند و زمانی که تعدادی از طعمه‌های این متهم پیش رویش قرار گرفتند از شدت ترس بیهوش شدند و همگی او را مرد شوم معرفی کردند.

کابوس‌های شیطانی زنان

یکی از قربانیان به خبرنگار ما گفت: مرد شیطان‌صفت پس از اینکه طلاهایمان را با تهدید چاقو گرفت با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس در یک خیابان رهایم کرد و از آن زمان به بعد مشکلات روحی و روانی پیدا کرده‌ام و کابوس می‌بینم.

یکی دیگر از زنان ادامه داد: این دزدان خشن فقط طلاها، پول و گوشی موبایلم را سرقت کردند اما از آن روز به بعد از شدت ترس دیگر جرأت بیرون آمدن از خانه را ندارم و همیشه یک نفر باید همراهم باشد.

مأموران در ادامه پی بردند که متهم 36 ساله، سابقه‌دار و شیشه‌ای است و 2 همسر و 6 فرزند دارد که چندی قبل با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است.

اعترافات شیطانی

متهم در اعترافاتش گفت: با پراید یا تیبای شیشه دودی که پلاک خودروها را نیز با پلاک‌های سرقتی جابه‌جا می‌کردیم به همراه همدستم از شادگان به شهرهای مختلف خوزستان می‌رفتیم و در نقش مسافرکش زنان و دختران را سوار می‌کردیم.

وی افزود: در برخی از سرقت‌هایمان زنان را هدف نیت شوم خود قرار می‌دادیم و با توجه به اینکه پلاک خودروهایمان را تغییر می‌دادیم فکر نمی‌کردم دستگیر شوم.

بنا بر این گزارش، تحقیقات برای دستگیری همدست فراری متهم ادامه دارد و بازجویی‌های پلیسی برای افشای دیگر جرایم احتمالی این سارق شیطان‌صفت و همدستش ادامه دارد.

ارسال نظر

پربازدیدترین