|
| کد مطلب: ۱۰۳۸۴۳
لینک کوتاه کپی شد

فیلم/ قاتل مامور پلیس را مجروح کرد و بعد خود را کشت

فرمانده تیپ یکم یگان‌های ویژه فراجا جزئیات تیراندازی و درگیری با قاتل فراری در خیابان نواب تهران را تشریح کرد.

منبع: فارس |

سردار سیدرضا موسوی اعظمی، فرمانده تیپ یکم یگان‌های ویژه فراجا در تشریح جزئیات خبر تیراندازی و درگیری با قاتل فراری در خیابان نواب اظهار داشت: ماموران تیپ یکم یگان‌های ویژه فراجا حوالی بعد از ظهر پنجم فروردین ماه در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با جرائم خشن و سارقین مسلح، در حال گشت زنی بودند که با دونفر عابر پیاده مواجه شده که به محض رویت ماموران تعادل روانی خود را از دست می‌دهند.

وی گفت: ماموران اقدام به شناسایی آنان کرده که یکی از متهمان که قاتل فراری و تحت تعقیب بود بلافاصله با اسلحه کلت کمری اقدام به تیراندازی به سمت ماموران یگان ویژه کرده و یکی از آن‌ها را از ناحیه سینه مجروح می‌کند.

فرمانده تیپ یکم یگان‌های ویژه فراجا تصریح کرد: پس از شلیک یک تیر هوایی از سوی ماموران یگان ویژه یکی از متهمان تسلیم شد و دیگری که راهی برای فرار نداشت و عرصه را به خود تنگ دید با شلیک گلوله به سر خود اقدام به خودکشی کرد.

سردار موسوی اعظمی با بیان اینکه جسد متهم تحویل پزشکی قانونی شد خاطرنشان کرد: از متهم اول یک قبضه سلاح کلت کمری و شش تیر جنگی کشف و متهم دوم نیز تحویل مراجع قضایی شد.

سردار موسوی در پاسخ به پرسشی در خصوص وضعیت سلامتی مأمور مجروح یگان ویژه گفت: الحمدلله حال عمومی همکار ما مساعد و رو به بهبود است.

وی خاطرنشان کرد: کارکنان یگان ویژه با عشق به مردم و ولایت این لباس مقدس خدمت گزاری را به تن کرده و برای امنیت و آسایش مردم آماده جانفشانی هستند و با مجرمان و مخلان امنیت و آسایش مردم آماده جانفشانی هستند و با مجرمان و مخلان امنیت قاطعانه برخورد خواهند کرد.

ارسال نظر

پربازدیدترین