|
| کد مطلب: ۹۲۳۲۶
لینک کوتاه کپی شد

روایت دادگستری اصفهان از حوادث سمیرم

رییس کل دادگستری استان اصفهان در تشریح حوادث سمیرم گفت: در حوادث دهم دی در این شهر، یک نفر از نیرو‌های سپاه پاسداران به نام محسن رضایی به شهادت رسید و سه نفر نیز از نیرو‌های سپاه زخمی شدند.

روایت دادگستری اصفهان از حوادث سمیرم

رییس کل دادگستری استان اصفهان روز یکشنبه در خصوص اعتراضات در سمیرم توضیحاتی ارائه کرد و از کشته شدن یکی از نیرو‌های سپاه پاسداران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، توضیحات اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری استا اصفهان را می‌خوانید:

*برای برگزاری مراسم چهلم فردی به نام علی عباسی، فراخوانی برای دهم دی ماه جلوی درب دادگستری و فرمانداری شهرستان سمیرم اعلام شد.

*با وجود دستور صریح فرماندار شهرستان مبنی بر ممنوعیت هر گونه تجمع غیرقانونی، از ساعت ۱۷ تجمعاتی با حدود ۵۰ نفر در سه تا چهار نقطه شهر تشکیل شد که اقدام به آتش زدن چند حلقه لاستیک و درگیری با مأموران حاضر در صحنه کردند.

*در پی این اقدام، درگیری در برخی مناطق شهر رخ داد و یک نفر از نیرو‌های سپاه پاسداران به نام محسن رضایی به شهادت رسید و سه نفر نیز از نیرو‌های سپاه زخمی شدند.

*بر اساس گزارش‌ها هیچ یک از تجمع کنندگان زخمی یا کشته نشده‌اند و دستورات ویژه قضایی جهت شناسایی و دستگیری عوامل شهادت و مجروحیت حافظان امنیت و نیز تعدادی از سرکردگان و افراد مخل نظم و امنیت، صادر شد که توسط نیرو‌های امنیتی و انتظامی در حال انجام است.

منبع: خبرگزاری ایرنا

ارسال نظر

پربازدیدترین