|
لینک کوتاه کپی شد

16میلیون دلار جریمه برای فرارمالیاتی ترامپ

«سازمان ترامپ» به دلیل ۱۵ سال فرار مالیاتی به پرداخت ۱.۶ میلیون دلار جریمه محکوم شد.

منبع: ایرنا |

 دادستان منطقه منهتن در نیویورک امروز جمعه سازمان ترامپ را به دلیل ۱۵ سال فرار مالیاتی، به پرداخت ۱.۶ میلیون دلار جریمه محکوم کرد.

رویترز گزارش داد، شرکت های زیرمجموعه سازمان ترامپ از جمله شرکت «پی‌رول ترامپ» و «شرکت ترامپ» که در زمینه املاک و مستغلات فعال هستند ماه گذشته به ۱۷ مورد تقلب مالیاتی و ارائه گزارش های غلط به ماموران مالیاتی متهم شده بودند.

«آلوین براگ» دادستان منطقه منهتن نیویورک بعد از صدور حکم اعلام کرد که مدیران سازمان ترامپ برای سال های متمادی، سود شرکت های زیرمجموعه را در سراسر جهان از دید ماموران مالیاتی مخفی نگه داشته اند.

«آلن ویسلبرگ» مدیر مالی سازمان ترامپ نیز به خاطر تحصیل مال نامشروع از طریق فراهم کردن زمینه های فرار مالیاتی شرکت های ترامپ به پنج ماه زندان محکوم شد.

وکلای سازمان ترامپ، ویسلبرگ را به عنوان تنها عامل این فرار مالیاتی معرفی کردند و اظهار داشتند که ترامپ و سایر مدیران از این تخلف بی خبر بوده اند.

 فساد دولت های کنونی و سابق آمریکا به موضوع داغ رسانه های این کشور تبدیل شده است. باوجود روشن بودن موارد جرم، هر کدام از دولت های دموکرات و جمهوری خواه، طرف مقابل را به سیاسی کاری در پرونده های فساد متهم می کند.

شناسه خبر: ۹۳۲۲۳

ارسال نظر

پربازدیدترین

Additionally, paste this code immediately after the opening tag: