|
| کد مطلب: ۹۲۶۷۳
لینک کوتاه کپی شد

ترامپ: توییتر بدون من توییتر نمی‌شود

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در گفت‌وگو با نویسنده متن سخنرانی‌هایش گفت: بعضی‌ها می‌گویند تا وقتی من به توییتر برنگردم، این شبکه اجتماعی مثل قبل نخواهد شد؛ من از این تعریف خوشحالم.

ترامپ: توییتر بدون من توییتر نمی‌شود

 

دونالد ترامپ که حساب کاربری‌اش در توییتر پس از مدت‌ها انسداد، اخیرا از حالت تعلیق خارج شده، گفت که توییتر بدون او توییتر نمی‌شود.

به گزارش  پایگاه خبری ایندیپندنت، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در گفت‌وگو با نویسنده متن سخنرانی‌هایش گفت: بعضی‌ها می‌گویند تا وقتی من به توییتر برنگردم، این شبکه اجتماعی مثل قبل نخواهد شد؛ من از این تعریف خوشحالم.

ترامپ در سال ۲۰۲۱ از پذیرش نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ سر باز زد و هوادارانش را به کنگره سرازیر کرد تا جلوی تایید نتیجه انتخابات را بگیرد. در آن زمان توییتر حساب کاربری او را به اتهام دعوت به خشونت، تعلیق کرد. اخیرا پس از آنکه ایلان ماسک توییتر را خرید، اعلام کرد که ترامپ می‌تواند به این شبکه اجتماعی برگردد، اما او این درخواست را قبول نکرد.

ترامپ حالا شبکه اجتماعی خودش را دارد و اسمش را هم گذاشته «تروث سوشال» و به پست‌هایی که در آن می‌گذارد، می‌گوید تروث که به معنای حقیقت است.

او در گفت‌وگوی تلفنی با نویسنده سخنرانی‌هایش گفت: اگر به تروث‌هایی که امروز منتشر کردم یا لحظه به لحظه منتشر می‌کنم نگاه کنید، خواهید دید که آن‌ها هم صحت دارند، هم برای کشور مفید هستند و هم خوش‌ساخت هستند.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین