|
| کد مطلب: ۹۲۵۷۷
لینک کوتاه کپی شد

ولیعهد عربستان به دنبال تغییر مذهب است؟

حساب کاربری مشهور « رجل دوله» در توئیتر که خود را فاش کننده اسرار حکام سعودی معرفی کرده، اعلام کرد که « محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی هشدارها را در خصوص تغییر هویت اسلامی عربستان نادیده می‌گیرد.

ولیعهد عربستان به دنبال تغییر مذهب است؟
منبع: تسنیم |
 
این حساب کاربری در توئیتی نوشت:« شهروندان سعودی از محمد بن سلمان به دلیل جنگی که علیه هویت عربستان به راه‌انداخته، ناراضی‌اند؛چرا که  وی اخلاق مردان و زنان جوانان سعودی را مورد هدف قرار گرفته است».
رجل الدوله تاکید کرد:« موضوع نارضایتی شهروندان از این وضعیت اخیرا به دیوان سلطنتی  آل سعود اعلام شده است؛ ولیعهد سعودی از آن مطلع شده؛اما دستور داده که نادیده گرفته شود و در این خصوص اقدامی صورت نگیرد».اخیرا  « ترکی الشهوب» فعال سعودی با انتشار فیلمی از« ترکی آل‌شیخ» رئیس موسوم به اداره گردشگری عربستان که در آن ادعا می‌کند که جشن‌هایی که در عربستان برگزار می شود با موازین اسلام تعارضی ندارد، اعلام کرد: «ترکی آل شیخ مدعی است که به تعالیم دین و سنت‌ها و آداب ما متعهد  است! پس این جشنواره‌ها و این فساد اخلاقی در آنها چیست؟ آیا این نوع اداره حکومت  بر اساس خواسته  پیامبر (ص) است! آیا سرزمین وحی جای  انجام چنین اعمال و اقداماتی است؟

ولیعهد جوان عربستان سعودی، برنامه‌ها و اهدافی ضداسلامی را در عربستان سعودی دنبال می‌کند و به طرح‌های جنجالی بسیاری علیه اماکن اسلامی در عربستان ادامه می‌دهد.همانطور که اخیرا یک فعال رسانه‌ای سعودی از طرح ولیعهد عربستان سعودی برای تغییر آداب و رسوم اسلامی و تاریخی مرتبط با کوه «احد» خبر داد.

فعالان و کاربران سعودی طی سالهای اخیر  بارها در خصوص خطر شیوع فسق و فجور و فساد در سرزمین وحی هشدار داده و تأکید کرده‌اند که  آل سعود سعی می‌کند با برگزاری مجالس مختلط و پایکوبی ، هویت اسلامی جامعه عربستان را از بین ببرد.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین