|

روسیه: با قطعنامه ضد ایرانی همراه نخواهیم شد

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین بار دیگر تأکید کرده مسکو با قطعنامه ضد ایرانی آمریکا و کشورهای اروپایی که قرار است در شورای حکام آژانس ارائه شود همراه نخواهد شد.

کد مطلب : 89000

تسنیم نوشت: «میخائیل اولیانوف»، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین بار دیگر تأکید کرده مسکو با قطعنامه ضد ایرانی آمریکا و کشورهای اروپایی که قرار است در شورای حکام آژانس ارائه شود همراه نخواهد شد.

اولیانوف در توییتر نوشت: «واضح و واضح‌تر می‌شود که قصد کشورهای غربی مشارکت‌کننده در مذاکرات وین برای تصویب قطعنامه‌ای در خصوص ایران در نشست فعلی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای برجام بسیار مضر است. روسیه به هیچ وجه با چنین قطعنامه‌ای همراه نخواهد شد.»

کشورهای اروپایی عضو برجام (انگلیس، آلمان و فرانسه) به همراه ایالات متحده آمریکا در نتیجه رایزنی‌های اخیر با مقام‌های رژیم صهیونیستی، قصد دارند در نشست جاری شورای حکام که از روز گذشته(دوشنبه) در وین آغاز شده، پیش‌نویس قطعنامه‌ای را علیه ایران به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه دهند که احتمالا روز چهارشنبه بررسی خواهد شد. این سند ضمن تکرار برخی ادعاهای بی اساس، خواستار همکاری ایران با این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین