|

تمامی حساب‌های بانکی باشگاه چلسی مسدود شد

کد مطلب : 88010

مقامات دولت بریتانیا در ادامه تلاش برای اعمال فشار حداکثری به مالک روس باشگاه چلسی، تمامی حساب‌های بانکی این باشگاه را هم مسدود کردند.

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه سان، حساب‌های بانکی باشگاه چلسی و تمام کارت‌های اعتباری و بانکی وابسته به این باشگاه به دستور دولت انگلیس مسدود شدند.

انگلیسی‌ها برای تحت فشار گذاشتن رومن آبراموویچ مالک باشگاه چلسی و زعم خود جلوگیری از انتقال درآمدهای او در انگلیس به روسیه برای تأمین بودجه جنگ این کشور در اوکراین، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند و پس از ممنوعیت عقد هر گونه قرارداد توسط این باشگاه و فروش بلیت به تماشاگران، حالا تمامی حساب‌های بانکی آن را هم مسدود کرده‌اند.

پس از دور نخست تحریم‌ها علیه چلسی که دسترسی این باشگاه به منابع مالی‌اش را قطع می‌کرد، رومن آبراموویچ دستور داده بود که تمام مخارج از جمله حقوق بازیکنان از خزانه باشگاه پرداخت شود اما حالا تمامی حساب‌های این باشگاه هم مسدود و کارت‌های بانکی سازمانی باشگاه نیز غیرفعال شده است.

اینطور که مشخص است انگلیسی‌ها می‌خواهند انتقام جنگ روسیه علیه اوکراین را از آبراموویچ بگیرند اما با راهکار جدیدی که آنها در پیش گرفته‌اند، دود این آتش بیش از همه در چشم بازیکنان و هواداران تیمی خواهد رفت که کمتر از یک سال قبل به خاطر فتح لیگ قهرمانان اروپا در آسمان‌ها سیر می‌کردند.

با اینکه برخی از انگلیسی‌ها معتقد بودند که این کشور باید رومن آبراموویچ را از لیگ برتر جزیره بیرون کند، اما تصمیماتی که دولتمردان این کشور برای تحت فشار گذاشتن مالک روس چلسی اتخاذ کرده‌اند طوری است که حتی صدای هواداران انگلیسی چلسی هم درآمده است.

تحقق هدف انگلیسی‌ها برای قطع منابع درآمدی آبراموویچ در بریتانیا و مصادره اموال و دارایی‌های او، چلسی را که یکی از پرچمداران جزیره در فوتبال اروپا بوده، در آستانه فروپاشی قرار داده چرا که از همین حالا زمزمه جدایی اکثر ستاره‌های این باشگاه در پایان فصل جاری شنیده می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین