|

ماجرای سلامتی مردی که ۶۷ سال حمام نرفته بود + ویدئو

کد مطلب : 82528

مردی که نزدیک به ۷ دهه حمام نرفته بود، سوژه رسانه‌ها شد.

سلامتی کامل یک مرد ۸۷ ساله که مدت ۶۷ سال به حمام نرفته بود و از حیواناتی که در جاده‌ها کشته می‌شوند می‌خورد، موجب حیرت دانشمندان شده است.

بنا به گزارش میرر، «عمو جاجی» مدعی است دهه‌ها حمام نکرده، چون معتقد است حمام کردن برایش بدشانسی به همراه دارد و در نهایت او را می‌کشد. گفته می‌شود رژیم غذایی این مرد سالخورده عمدتا شامل گوشت خام حیوانات کشته شده در جاده از جمله خارپشت است. او همچنین از گودال‌های جاده آب می‌نوشد.

سبک زندگی غیرمعمولی که این مرد برای خود انتخاب کرده، موجب شده تا نتواند دوستانی داشته باشد و حتی ازدواج کند. یکی از تفریحات مورد علاقه این مرد سالخورده کشیدن پیپ پر از فضولات حیوانی که بیشتر او را منزوی کرده است. با این حال محققان می‌گویند او کاملا سالم است.

روستائیان محلی تحت تاثیر عادت این مرد به این سبک زندگی عجیب قرار گرفته اند و برای او یک کلبه کوچک به عنوان جایگزینی برای سوراخی که او در دل زمین در آن زندگی می‌کند، ساخته اند. پزشکانی که از کلبه روستای دژگاه بازدید کرده اند، آزمایش‌های متعددی روی این مرد انجام داده و اعلام کرده اند جاجی با وجود سبک زندگی اش به طرز شگفت آوری سالم است و هیچ بیماری و باکتری وی را تهدید نمی‌کند.

پروفسور غلامرضا مولوی آزمایشاتی روی جاجی انجام داده و از اینکه جاجی دارای چنین سیستم ایمنی قوی است و سالم مانده متحیر است. جاجی با وجود ترجیحش به خوردن کشتار جاده‌ای خام و امتناع از نوشیدن آب استریل شده به هیچ بیماری مبتلا نشده است. پزشکان او را برای انواع مختلف هپاتیت تا ایدز و انگل مورد آزمایش قرار دادند و تنها چیزی که این آزمایشات نشان داد، عفونت انگلی بدون علامت تریشینوزیس است.

گفتنی است؛ این پیرمرد ۸۷ ساله از رویداد‌های پیرامون خود بی اطلاع نیست و از رویداد‌هایی مانند انقلاب روسیه و انقلاب فرانسه با افرادی که با او دیدار می‌کنند به صحبت می‌نشیند.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین