|

تکیه بر روی پرچم جمهوری اسلامی به عنوان عنصر فرهنگی سرلوحه سال‌های آتی شود

کد مطلب : 85070

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن امسال گفت: تکیه بر روی پرچم جمهوری اسلامی بعنوان عنصر فرهنگی می‌تواند الهام ‎ بخش برای سال ‎ های آینده باشد.

به گزارش آیند، علیرضا نادعلی در چهل و هفتمین جلسه شورا ضمن تبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر اظهار داشت: این مرتبه دهه فجر از جهت آرایش شهر متفاوت از همیشه بود.

او ادامه داد: از آنجایی که درگیر کرونا بودیم، پیش ‎ بینی می ‎ شد که راهپیمایی خودرویی باشد. اما سه‏گانه‏ای میان سازمان زیباسازی، سازمان تبلیغات و شبکه سوم سیما شکل گرفت که در نهایت سازمان تبلیغات محتوی را آماده کرد و شبکه سه آن را پوشش تلویزیونی داد و قسمت اصلی قضیه یعنی آرایش شهر با تمرکز بر پویش پرچم جمهوری اسلامی، ابتکاری بود که سازمان زیباسازی شهرداری تهران در این زمینه سنگ تمام گذاشت.

نادعلی ادامه داد: این موضوع نشان داد که بدون تولید پوسترهای زیاد که همیشه کف شهر را بعد از راهپیمایی پر از پوستر می‏‌کرد و کاغذ زیادی هدر می‏‌شد، یکبار با تمرکز بر پرچم جمهوری اسلامی که یک عنصر ملی ویژه و بی‏‌نظیر است، توانستند، آرایشی به شهر بدهند و مردم بخشی از فرموده مقام معظم رهبری در برنامه گام دوم، تحت عنوان «جهاد امید آفرینی» را مجسم کردند.

سخنگوی شورای شهر تهران در ادامه سخنان خود تاکید کرد: تکیه بر روی پرچم جمهوری اسلامی بعنوان عنصر فرهنگی می‌تواند الهام ‎ بخش برای سال ‎ های آینده باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین