|
| کد مطلب: ۱۱۹۲۱۲
لینک کوتاه کپی شد

لحظه هلاکت قاتل دو مامور فراجا که "سرکرده" عملیات تروریستی ایذه هم بود! + ویدئو (۱۸+)

در عملیات نیروهای امنیتی استان کهگیلویه و بویر احمد ساعاتی بعد از به شهادت رساندن دو مامور یگان مبارزه با مواد مخدر توسط قاچاقچی مواد مخدر، قاتل این شهدا در ارتفاعات کوهستانی یاسوج به هلاکت رسید و ۲نفر دیگر نیز دستگیر شدند.

لحظه هلاکت قاتل دو مامور فراجا که "سرکرده" عملیات تروریستی ایذه هم بود! + ویدئو (۱۸+)
منبع: انتخاب |

در این عملیات علاوه بر کشف مقادیری مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاشینکف و یک قبضه اسلحه کمری کشف و ضبط شد.

این ویدئو حاوی تصاویر ناراحت کننده است.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد: عامل شهادت ۲ پلیس استان "سرکرده" عملیات تروریستی ایذه بود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: عامل شهادت دو مامور پلیس استان از سرکردگان حادثه تروریستی ایذه بود.

سید جواد هاشمی در مراسم هماهنگی تشییع شهدای فراجا اظهار داشت: عامل شهادت شهیدان سیروش درخشان زاده و‌مهدی امینی ازسرکرده‌گان حادثه تروریستی ایذه بوده که با تلاش ماموران پلیس به هلاکت رسید.

وی با اشاره به اینکه این سرکرده حادثه تروریستی ایذه حین یک عملیات مبارزه پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر در کنطقه تلگاه ماموران را به رگبار بست، افزود: این فرد در خودروی به عنوان اسکورت بار مواد مخدر نقش ایفا می‌کرد.

هاشمی‌مهر خاطرنشان کرد: مراسم تشییع شهید درخشان‌زاده و شهید امینی‌فر فردا شنبه 31 تیر ماه از میدان هفت تیر به طرف خیابان طالقانی، خیابان جمهوری اسلامی، میدان امام حسین(ع)، گلزار شهدای یاسوج برگزار می‌شود.

وی از اقشار مختلف مردم برای حضور در این مراسم دعوت کرد.

روز گذشته دو مامور پلیس کهگیلویه و بویراحمد در عملیات درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در منطقه تلگاه به شهادت رسیدند.در این درگیری سروان" مهدی امینی"و ستوان یکم "سیروس درخشان فر" ‌از حافظان امنیت ‌به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.‌‌در این درگیری یکی‌ از قاچاقچیان کشته شد، ‌دو نفر دستگیر و یکی دیگر از قاچا‌قچیان ‌فرار کرد که در عملیات پلیس در منطقه کوهستانی به هلاکت ‌رسید.‌

ارسال نظر

پربازدیدترین