|
| کد مطلب: ۱۱۲۹۷۹
لینک کوتاه کپی شد

رابرت دنیرو در جشنواره کن در مورد ترامپ چه گفت؟

به نقل از ورایتی، رابرت دنیرو همیشه یکی از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا بوده و هست و این بار وی در جریان کنفرانس مطبوعاتی جشنواره فیلم کن برای فیلم «قاتلان ماه کامل» (Killers of the Flower Moon)، دونالد ترامپ را مردی «احمق» توصیف کرد و رئیس‌جمهور سابق آمریکا را با نقش خودش در این فیلم حماسی جنایی مارتین اسکورسیزی که شنبه شب نمایش داده شد، مقایسه کرد.

رابرت دنیرو در جشنواره کن در مورد ترامپ چه گفت؟

دنیرو اعتراف می‌کند که برای برقراری ارتباط با ویلیام هیل تلاش کرده است و می‌گوید: من چیز زیادی از شخصیت خودم در فیلم نمی‌فهمم. بخشی از او صادق است. بخش دیگر، جایی که او به [مردم اوسیج]خیانت می‌کند، احساس استحقاق وجود دارد. ما بعد از جورج فلوید با نژادپرستی سیستماتیک بسیار بیشتر از این دوگانگی آشنا و از آن آگاه شدیم.

دنیرو در ادامه صحبت‌هایش در مورد ترامپ گفت: «این ابتذال شر است. این چیزی است که ما باید مراقب آن باشیم. البته امروز شاهد آن هستیم. همه ما می‌دانیم که قرار است در مورد چه کسی صحبت کنم. آن مرد احمق است.

فیلم «قاتلان ماه کامل»، یکی از پرستاره‌ترین فیلم‌هایی است که در جشنواره بین‌المللی فیلم کن امسال اکران می‌شود.

این فیلم داستان قتل‌هایی را روایت می‌کند که در اوایل دهه ۱۹۲۰ پس از کشف ذخایر نفتی بزرگ در سرزمین اوسیج رخ داد. اوسیج از مجموعه قتل‌های مرموز و حل نشده آن دوران به‌عنوان «حکومت وحشت» یاد می‌کند.

این فیلم که بر اساس رمان سال ۲۰۱۷ دیوید گران ساخته شده است، چگونگی تحقیق FBI در مورد خونخواری‌های آن زمان را به تصویر می‌کشد.

 

ارسال نظر

پربازدیدترین