|
| کد مطلب: ۱۱۱۶۸۶
لینک کوتاه کپی شد

رگبار و رعد و برق در تهران / افزایش تدریجی دما از چهارشنبه

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران وضعیت جوی این استان تا فردا در بعضی ساعات افزایش ابر و بارش پراکنده همراه با وزش باد شدید و خیزش موقت گرد و خاک در نیمه جنوبی استان پیش‌بینی می‌شود.

رگبار و رعد و برق در تهران / افزایش تدریجی دما از چهارشنبه

بر اساس آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران با توجه به گذر سامانه بارشی از تراز میانی جو و نیز بهعلت ناپایداری‌های همرفتی و محلی تا فردا در بعضی ساعات افزایش ابر بارش پراکنده و رعد و برق همراه با وزش باد شدید، گاهی خیلی شدید به‌ویژه امروز (۲۵ اردیبهشت) در بازه زمانی بعد از ظهر تا شب در نیمه‌جنوبی استان با خیزش موقت گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

برای امروز و فردا (۲۵ و ۲۶ اردیبهشت) در نیمه‌شمالی و ارتفاعات استان گاهی رگبار و رعدوبرق و در مناطق مستعد احتمال بارشتگرگ مورد انتظار است.

از امروز تا روز سه شنبه روند کاهش نسبی دما و از روز چهارشنبه(۲۷ اردیبهشت) افزایش تدریجی دما در سطح استان پیش‌بینیمی‌شود.

آسمان تهران فردا (۲۶ اردیبهشت) صاف و در بعضی ساعت‌ها وزش باد و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۲ و حداکثر دمای ۲۴درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۲۷ اردیبهشت) صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۷ درجهسانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ایستگاه‌های ورامین و فرودگاه امام خمینی(ره) با بیشینه دمای ۳۱ درجه سانیتگراد گرم‌ترین ایستگاه‌هایهواشناسی استان بودند.

ارسال نظر

پربازدیدترین