|
| کد مطلب: ۱۱۱۰۳۸
لینک کوتاه کپی شد

تشکر از غیرت دینی سردار رادان / دوستداران انقلاب، پلیس را تنها نگذارند

دغدغه‌مندان و دوستداران انقلاب پلیس را تنها نگذارند و نهادهای فرهنگی به ویژه حوزه و دانشگاه در برهه کنونی به کمک پلیس بیایند.

تشکر از غیرت دینی سردار رادان / دوستداران انقلاب، پلیس را تنها نگذارند

حجت‌الاسلام و المسلمین آل‌هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ضمن تشکر از غیرت دینی و احساس تکلیف و هوشمندانه سردار رادان به خاطر ورود جدی برای مقابله با ناهنجاری‌های جامعه، گفت:واحدهای انتظامی مهم‌ترین رکن اعمال حاکمیت و پایه اصلی شکل‌گیری نظام امنیت بوده و علاوه بر وظایف قانونی خود براساس مبانی فقهی بخشی از تربیت دینی جامعه را نیز بر عهده دارد.

آل‌هاشم ضمن تشکر از غیرت دینی و احساس تکلیف و هوشمندانه سردار رادان به خاطر ورود جدی برای مقابله با ناهنجاری‌های جامعه، گفت: این ناهنجاری‌ها در جامعه دو نوع بوده، اولی به صورت سازمان یافته که قوه قضائیه و مجلس خوب رصد و مقابله می‌کنند، اما بخش قابل توجهی از این ناهنجاری‌های که در جامعه است سازمان دهی شده نیست و صرفا از روی ناآگاهی و لج‌بازی صورت می‌گیرد.

آل‌هاشم ادامه داد: اینجا باید دغدغه‌مندان و دوستداران انقلاب پلیس را تنها نگذارند و نهادهای فرهنگی به ویژه حوزه و دانشگاه در برهه کنونی به کمک پلیس بیایند و با این دسته از فریب خوردگان ارتباط علمی و منطقی داشته باشند و راه‌های با این قشر از جامعه که تحت تاثیر رسانه‌های بیگانه قرار گرفته‌اند می‌تواند آغازی برای یک راه تازه باشد، راهی که ضد انقلاب قطعا آن را بر نمی‌تابد.

 

  • وی تاکید کرد: ما مردم آذربایجان حمایت خودمان را از تلاش‌ها و تدابیر فرماندهی کل انتظامی اعلام می‌داریم تا اینکه انشاالله روزی برسد که مشکلات جامعه حل و کمتر شود.

ارسال نظر

پربازدیدترین