|
| کد مطلب: ۱۱۰۵۲۱
لینک کوتاه کپی شد

فواید باورنکردنی استفاده از عطر و ادکلن

بوی خوش، چیزی است که می‌تواند جذابیت یک فرد را دوچندان کند؛ شما در قرارهای کاری، عاطفی، در محیط‌های شلوغ و پر رفت و آمد، در محیط‌های عمومی مثل اتوبوس یا مترو، دائما در نزدیکی افراد مختلف قرار دارید؛ اینجاست که استفاده از عطر باعث می‌شود افراد مختلف از نزدیک شدن به شما احساس انزجار نداشته باشند.

فواید باورنکردنی استفاده از عطر و ادکلن

بوی خوش، از مهم‌ترین عواملی است که همیشه در ذهن افراد باقی می‌ماند. اگر شما به عطر زدن اهمیت نمی‌دهید، به نظر می‌رسد باید کمی از وقت خود را بگذارید و این مطلب را تا انتها دنبال کنید چون قرار است به ۱۰ فایده‌ی استفاده از عطر و ادکلن بپردازیم.

چرا باید عطر بزنیم؟

هیچ چیزی مثل بوی خوب و خوشی که به مشام برسد دلپذیر نیست و آنگاه که این رایحه از سمت شخصی باشد که دوستش دارید تاثیرش دوچندان می‌شود. ادکلن زدن به ویژه در فصل‌های گرم مثل تابستان توصیه می‌شود زیرا در این نوع آب و هوا بدن بیشترین تعریق را دارد و با توجه به بوی نامطبوعی که مولکول‌های عرق دارند، بوی بدی هم از افراد ساطع می‌شود که اگر فکری به حال این وضعیت نشود، خیلی خوشایند نخواهد بود.

از همین رو استفاده از عطر و ادکلن برای قسمت‌های خاصی از بدن می‌تواند تا مدت‌ها از ایجاد بوی بد جلوگیری کند و قطعا خاطره‌ی زیباتر و به مراتب بهتری از شما به جا می‌گذارد. معمولاً عطر و ادکلن‌ها با توجه به سلیقه‌های گسترده‌ای که وجود دارد با رایحه‌های بسیار مختلف و متنوعی در بازار موجود هستند و از همین رو استفاده از آن‌ها حس خاص و ویژه‌ی زنانگی را در بانوان و مردانگی را در آقایان زنده می‌کند و همچنین توجه افراد بسیار زیادی را هم جلب می‌کند که این موضوع می‌تواند به نوعی روی اعتمادبه‌نفس اشخاص هم تأثیر مثبت بگذارد. به صورت کلی استفاده از عطر و ادکلن فواید بسیار زیادی دارد که در ادامه به ۱۰ مورد از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

۱. داشتن حس بهتر

۲. بهبود خلق‌وخو

۳. افزایش اعتمادبه‌نفس

۴. جلب توجه

۵. افزایش میل جنسی در زوج‌ها

۶. تقویت سلامتی

۷. تجدید خاطره

۸. رایحه درمانی

۹. درمان بیخوابی

۱۰. درمان سر درد

ارسال نظر

پربازدیدترین