|
لینک کوتاه کپی شد

بازار خرید کرسی و بخاری برقی داغ برقی

هوا که به منفی صفر درجه رسید، فشار گاز نیز در خراسان جنوبی دچار نوسانات شد و برخی از شهروندان در استان به ویژه در شهر‌های بشرویه و طبس به صورت موردی دچار قطعی گاز شدند.

بازار خرید کرسی و بخاری برقی داغ برقی
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان |

از طرفی بسیاری از شهروندان خراسان‌جنوبی برای مدیریت مصرف انرژی و یا برای واحد صنفی و مغازه خود به سراغ خرید بخاری‌های برقی و نفتی رفتند. بسیاری از شهروندان نیز در خانه خود کرسی راه انداختند و این نوستالژی قدیمی را زنده کردند.
نوستالژی قدیمی زنده شد

فیلم‌هایی در فضای مجازی دست به دست شده است که نشان می‌دهد که برخی از مردم به ویژه در مناطق روستایی به سمت استفاده از کرسی روی آورده‌اند.

همه این موارد باعث شد که بازار بخاری‌های برقی و نفتی داغ شود و بسیاری از فروشندگان لوازم خانگی این بخاری‌ها را از انباری مغازه‌های خود بیرون بیاورند.

رونق استفاده از بخاری‌های نفتی و برقی به قدری افزایش یافته است که جهادگران برای کمک به مردم در شرایط برودت و سرمای شدید هوا پای کار تعمیر آن آمده‌اند.

استقبال مردم از خرید بخاری‌های برقی

انصاری فر رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر مردم بیشتر لوازم گرمایشی برقی موجود در بازار (بازار بیرجند) را خریده‌اند.

وی در مورد قیمت لوازم گرمایشی برقی بیان‌کرد: لوازم گرمایشی به طور معمول بین پنج تا ده درصد افزایش قیمت داشته است ولی اصناف خراسان جنوبی به واسطه انصاف و کمک به حال مردم معمولاً بخاری‌های برقی و نفتی را به قیمت سال قبل می‌فروشند.

خدادادی دبیر اجرایی اتاق اصناف خراسان جنوبی نیز در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در مورد قیمت بخاری‌های نفتی و برقی چند روز پیش با بازرسین بازدیدی از اصناف مرتبط داشتیم و فاکتورها مورد بررسی قرار گرفت.

 

شناسه خبر: ۹۴۱۹۷

ارسال نظر

پربازدیدترین