|
لینک کوتاه کپی شد

قیمت های پرت در بازار مسکن تهران/ جدول قیمت در تهران

متقاضیان خرید مسکن به‌طور معمول برای مصون ماندن از عواقب تورم سال جدید، خرید ملکی خود را در ایام شب عید نهایی کنند.

قیمت های پرت در بازار مسکن تهران/ جدول قیمت در تهران

 هرچند تورم ماهانه ملکی در بهمن و اسفند نیز به‌طور معمول از اغلب ماه‌های دیگر سال بیشتر است؛ اما با این حال خرید در سال جاری از نگاه متقاضیان مسکن منطقی‌تر از موکول کردن آن به سال آینده است؛ به‌ویژه با توجه به اینکه فروردین‌ماه بازار مسکن به حالت نیمه تعطیل درمی‌آید و فرصت و حتی فایل در حجم قابل قبول برای بازدید وجود ندارد.

با این حال خریداران ملکی باید این گزاره را در جریان جست‌وجوی این روزها لحاظ کنند که قیمت‌ها به واسطه ورود به ایام شب عید «تند» شده است. جست‌وجوگران ملکی باید قبل از اقدام به معامله در جریان ارزش واقعی املاک یک محدوده قرار بگیرند و این امر جز از طریق صرف وقت فراوان برای بازدید از فایل‌های مختلف امکان‌پذیر نیست. کسانی که قصدشان برای خرید ملک در هفته‌های آتی جدی است، پس از بررسی فایل‌های مختلف می‌توانند حدود ارزش آپارتمان مطلوب خود را برآورد و از اطمینان به قیمت‌های اعلامی اولیه پرهیز کنند.

برخی فعالان بازار مسکن می‌گویند قیمت تعدادی از فایل‌ها به حدی پرت است که حتی یک معامله نه با آن قیمت که با قیمت ۱۰ تا ۱۵درصد پایین‌تر از آن نیز در آن موقعیت مکانی انجام نشده است. به این ترتیب خریداران باید با حساسیت ویژه نسبت به سطح قیمت‌های پیشنهادی، خانه مطلوب خود را در بازار جست‌وجو کنند.

 

شناسه خبر: ۹۳۸۷۶

ارسال نظر

پربازدیدترین