|

افزایش ادامه دار قیمت نفت ایران

کد مطلب : 85096

قیمت نفت ایران نیز با ۲۳ سنت افزایش به ۸۶ دلار و ۷۵ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به روز گذشته افزایشی ۰.۲۷ درصدی را تجربه کرده است.

به گزارش آیند به نقل از اویل پرایس، قیمت شاخص نفت خام برنت دریای شمال امروز (۲۴ بهمن ماه) در بازارهای جهانی نسبت به آخرین قیمت‌های روز گذشته با ۳ دلار و ۳ سنت افزایش به ۹۴ دلار و ۴۴ سنت در هر بشکه رسید، قیمت نفت برنت دریای شمال روزهای گذشته ۹۱ دلار و ۴۱ سنت به فروش می‌رسید.

همچنین قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در بازارهای جهانی با افزایش ۳ دلار و ۲۲ سنتی روبرو بوده و به ۹۳ دلار و ۱۰ سنت در هر بشکه رسیده که نسبت به آخرین قیمت معاملاتی روز گذشته افزایشی ۳.۵۸ درصدی را تجربه کرده است. قیمت نفت ایران نیز با ۲۳ سنت افزایش به ۸۶ دلار و ۷۵ سنت در هر بشکه رسید که نسبت به روز گذشته افزایشی ۰.۲۷ درصدی را تجربه کرده است.

آخرین قیمت نفت سایر اعضای اوپک در بازارهای جهانی نیز نشان می‌دهد که قیمت نفت مربان باب امارات به ۹۲ دلار و ۴۰ سنت، نفت کویت به ۹۱ دلار و ۴۹ سنت و نفت ساهاران بلند الجزایر به ۹۶ دلار و ۵۲ سنت، نفت سبک بانی نیجریه به ۹۴ دلار و ۵۷ سنت، نفت گیراسول آنگولا به ۹۵ دلار و ۳۵ سنت و نفت سبک عربستان به ۹۱ دلار و ۰۸ سنت رسیده، این در حالی است که قیمت نفت بصره عراق همچنان ۷۱ دلار و ۶۹ فروخته می‌شود، بنابراین به جز نفت کویت و امارات قیمت نفت سایر اعضای اوپک نسبت به روز گذشته افزایشی بوده است.

منبع: مهر

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین