|

اولین موتورسیکلت برقی با قدرت ۱۸۰ اسب بخار +عکس

کد مطلب : 85091

Triumph TE-۱ اولین موتورسیکلت برقی شرکت Triumph می‌باشد که ۱۸۰ اسب بخار قدرت خواهد داشت و رقیب سختی برای برخی از برندهای معتبر در بخش خودروهای دو چرخ بازار EV خواهد بود.

به گزارش آیند، شرکت Triumph به تازگی یک موتور سیکلت برقی بنام TE-۱ را به بازار عرضه کرده است. این موتور سیکلت بدون آلایندگی تا ۱۸۰ اسب بخار قدرت خواهد داشت و به نظر می‌رسد که در بالاترین سطح بازار خودروهای دو چرخ قرار گرفته است و رقیب سختی برای برخی از برندهای معتبر در بخش خودروهای دو چرخ بازار EV خواهد بود.

گسترش سریع موتور سیکلت‌های برقی سبب خواهد شد تا برندهای سنتی قدرتمندی مانند هارلی دیویدسون نیز به تولید نسخه‌های برقی موتورسیکلت‌ روی آورند. Triumph TE-۱ اولین محصول برقی این شرکت بریتانیایی خواهد بود و این شرکت قصد دارد با TE-۱ ورود پرشوری را در این حوزه داشته باشد. این موتورسیکلت اولین بار در سال ۲۰۱۹ بطور رسمی معرفی شد و اکنون این شرکت در فاز سوم پروژه‌ی خود Triumph TE-۱ را با ویژگی‌های جدیدی معرفی کرده است.

اولین موتورسیکلت برقی با قدرت ۱۸۰ اسب بخار +عکس

اولین موتورسیکلت برقی با قدرت ۱۸۰ اسب بخار +عکس

تصاویر اولیه به اشتراک گذاری شده از این محصول، یک موتورسیکلت برقی بسیار زیبا و به ظاهر توانا را نشان می‌دهد. یک تیزر کوتاه نیز از این محصول منتشر شده است. طراحی اسپرت زیبای Triumph TE-۱ باید با عملکرد مطابقت داشته باشد، اگرچه هنوز اطلاعاتی در خصوص جزئیات فنی این محصول منتشر نشده است. طبق شایعات منتشر شده این موتور سیکلت برقی دارای پیشرانه ۱۸۰ اسب بخار است. سطح بعدی آزمایش‌ها روی این موتور سیکلت شامل تست جاده و مسیرخواهد بود که پس از آن تنظیمات و کالیبراسیون نهایی دوچرخه الکترونیکی تکمیل خواهد شد.

اولین موتورسیکلت برقی با قدرت ۱۸۰ اسب بخار +عکس

اولین موتورسیکلت برقی با قدرت ۱۸۰ اسب بخار +عکس

در تمام طول مسیر، مهندسان این شرکت دستگاه را به دقت تنظیم می‌کنند تا از عملکرد آن پیش از تولید مطمئن شوند. Triumph به همراه Williams Advance Engineering، Integral Powertrain و دانشگاه Warwick در حال کار روی این پروژه هستند. این شرکت هنوز اطلاعاتی در خصوص زمان انتشار و قیمت این محصول منتشر نکرده است. TE-۱ اولین موتورسیکلت الکتریکی این برند خواهد بود، این شرکت در گذشته چندین موتور سیکلت باتری دار به بازار عرضه کرده است.

این شرکت دوچرخه الکتریکی Trekker GT را در تابستان ۲۰۲۰ عرضه کرد. این دوچرخه که ۳۷۵۰ دلار قیمت دارد، دارای طراحی شیک و ترکیبی از موتور و باتری با کمک پدال Shimano است که ۴۴ فوت پوند گشتاور تولید می‌کند و ۹۰ مایل برد دارد. انتظار داریم TE-۱ قدرتمندتراز Trekker GT باشد و همچنین با قیمت بیشتری به بازار عرضه شود.

منبع:فرارو

دیدگاه تان را بنویسید

آخرین اخبار

پربازدیدترین