|
| کد مطلب: ۱۱۹۶۲۶
لینک کوتاه کپی شد

تازه ترین قیمت مسکن در تهران/جدول

جست‌‌‌وجوگران بازار مسکن این روزها کم‌‌‌تعداد هستند و این تعداد اندک هم انگیزه زیادی برای معامله ندارند؛ بلکه بیشتر ترجیح می‌دهند وقت زیادی را صرف جست‌‌‌وجو کرده و یک فایل فوق‌‌‌العاده قیمت‌‌‌مناسب را که از ناحیه یک فروشنده پول‌‌‌لازم عرضه شده است بیابند و آن را خریداری کنند

تازه ترین قیمت مسکن در تهران/جدول
منبع: دنیای اقتصاد |

. به این ترتیب ممکن است خانه‌‌‌هایی که در ظاهر بی‌‌‌عیب و نقص محسوب می‌‌‌شوند و از نظر نور، نقشه، امکانات و... ایده‌‌‌آل هستند نیز تنها به خاطر اینکه مالک حاضر به ارائه تخفیف روی قیمت نهایی نیست، از نگاه متقاضیان مسکن مطلوب به نظر نرسد.

برخی از واسطه‌‌‌های ملکی فعال در بازار مسکن شهر تهران می‌‌‌گویند تلاش برای راضی کردن متقاضیان مسکن به معامله اغلب بی‌‌‌فایده است و آنها تا مطمئن نشوند که پایین‌‌‌ترین قیمت ممکن برای یک فایل پیشنهاد شده است، پای کار نمی‌‌‌آیند.

t1rRet3502Ro

بررسی فایل‌‌‌های فروش عرضه‌شده به بازار مسکن نیز از رسوب بلندمدت برخی از آگهی‌‌‌های ملکی به‌ویژه در سه منطقه اول پایتخت که بالاترین سطوح قیمت مسکن را دارند، حکایت دارد. در مناطق ۱ تا ۳ برخی از فروشنده‌‌‌ها تمام فصل تابستان را منتظر فروش واحد خود بوده و به نتیجه نرسیده‌‌‌اند و این انتظار هنوز به سر نرسیده است؛ ضمن اینکه با ورود به پاییز میزان مراجعه به واسطه‌‌‌ها کمتر هم شده و بسیاری از فروشنده‌‌‌ها امید چندانی به انجام معامله در این فصل ندارند.

 

 

 

 

ارسال نظر

پربازدیدترین