|
| کد مطلب: ۱۱۶۰۸۷
لینک کوتاه کپی شد

سکه نیم‌ ساعته 500 هزار تومان ارزان شد

محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: قیمت سکه تمام بهار آزادی که تا ساعتی قبل در کانال 28 میلیون در نوسان بود با کاهش 500 هزار تومانی همراه شده و به کانال 27 میلیون تومان بازگشته است.

سکه نیم‌ ساعته 500 هزار تومان ارزان شد

او با اشاره به کاهش ۵۰۰ هزار تومانی حباب سکه نسبت به روزهای قبل، تأکید کرد: سکه از ۲۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان کاهش یافته است، حباب سکه الان ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان شده است.

به گفته کشتی‌آرای، پیش بینی می شود که در ادامه روز جاری و روزهای آتی بازهم قیمت طلا و سکه در بازار با کاهش همراه باشد.

وی با اشاره به سقوط قیمت دلار در بازار گفت: قیمت دلار نیز که دیروز در کانال ۴۹ هزار تومان در نوسان بود از ساعتی قبل به کانال ۴۷ هزار تومان بازگشته است؛ کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و ارز موجب شده تا خریداران و فروشندگان معاملات خود را با احتیاط انجام دهند.

این فعال بازار طلا و سکه همچنین به کاهش قیمت طلا اشاره و تصریح کرد: هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز از ۲ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان به ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان کاهش یافته است.

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۲ میلیون و ۲۷۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۶ میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۹ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۶۱ دلار است.

ارسال نظر

پربازدیدترین