|
| کد مطلب: ۱۱۵۵۴۷
لینک کوتاه کپی شد

اقتصاد روسیه خوشحال شد

نظرسنجی تجاری نشان داد که فعالیت در تمامی بخش خدمات روسیه در ماه می گسترش یافت که به دلیل افزایش دوباره تجارت جدید و بازیابی قدرت در بازارهای خارجی، شرکت‌ها را به افزایش استخدام سوق داد.

اقتصاد روسیه خوشحال شد
منبع: ايسنا |

شاخص مدیران خرید جهانی اس‌اندپی برای خدمات روسیه از ۵۵.۹ ماه قبل به ۵۴.۳ در ماه می کاهش یافت اما در چهارمین ماه متوالی بالای ۵۰ باقی ماند.

اس‌اندپی گلوبال گفت که افزایش کسب‌وکار جدید خارجی با تقاضای بیشتر بازارهای صادراتی کلیدی مرتبط است. اس‌اندپی گلوبال همچنین گفت با افزایش تعداد نیروی کار شرکت‌ها برای پاسخگویی به نیازهای تجاری بیشتر و افزایش سفارشات جدید، اشتغال با دومین سرعت خود از ژوئن ۲۰۲۱ افزایش یافت.

اعتماد تجاری، اگرچه در حال گسترش بود اما به پایین‌ترین حد در چهار ماه گذشته رسید. اس‌اندپی گلوبال گفت: با این وجود، شرکت‌ها به‌دلیل امید به افزایش بیشتر تقاضا و سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی‌شده در بازاریابی، نسبت به چشم‌انداز تولید در سال آینده کاملاً خوش‌بین بودند.

 یک نظرسنجی دیگر در هفته گذشته نشان داد که فعالیت در بخش تولید روسیه برای سیزدهمین ماه متوالی در ماه می افزایش یافت و اشتغال با شدیدترین سرعت خود در بیش از دو دهه اخیر افزایش یافت، اگرچه سفارشات صادراتی کاهش یافت.

ارسال نظر