|
| کد مطلب: ۹۲۵۱۸
لینک کوتاه کپی شد

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو (۱۳ دی ۱۴۰۱)

قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۱۳ دی تا ساعت ۱۱ و نیم ۳۶ هزار و ۹۵۰ تومان به ثبت رسید و هر گرم طلا ۱۸ عیار روی پله یک میلیون و ۸۵۰ هزار معامله شد.

نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو (۱۳ دی ۱۴۰۱)

قیمت دلار توافقی امروز سه‌شنبه ۱۳ دی با آخرین معاملات عصر دیروز در بازار متشکل ارزی تفاوتی ندارد. هر اسکناس دلار در نیمه ابتدایی خرید و فروش‌های امروز معادل ۳۶ هزار و ۹۵۰ تومان فروخته شد و دیروز هم دلار توافقی با همین نرخ به کار خود خاتمه داده بود. تقریبا همین روند را با شروع خرید و فروش‌های بازار طلا شاهد بودیم. طوری که قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد ناچیز هزار تومانی به یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد و انواع سکه تقریبا با همان قیمت‌های عصر دیروز معامله شدند.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

به گزارش فرارو، قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۱۳ دی تا ساعت ۱۱ و نیم در بازار متشکل ارزی ۳۶ هزار و ۹۵۰ تومان به ثبت رسید. عصر دیروز هم دلار توافقی با نرخ ۳۹ هزار و ۹۵۰ تومان به کار خود خاتمه داده بود، اما ارزش یورو رشد ۳۵۰ تومانی داشت. هر اسکناس یورو درحالی دیروز ۳۹ هزار و ۶۵۰ تومان فروخته می‌شد که قیمت یورو توافقی امروز تا ساعت ۱۱ و نیم به پله ۴۰ هزار تومان رسید.

قیمت ارز در بازار متشکل

انواع ارز یکشنبه دوشنبه امروز
دلار 36 هزار  و 820 تومان 36 هزار  و 950 تومان 36 هزار  و 950 تومان
یورو 39 هزار و 650 تومان 39 هزار و 650 تومان 40 هزار تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز سه‌شنبه ۱۳ دی در نیمه ابتدایی معاملات بازار به پله یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید. رقمی که رشد هزار تومانی نرخ هر گرم طلا ۱۸ عیار را نسبت به عصر دیروز نشان می‌دهد. چون طلا‌فروش‌ها همزمان با آخرین معاملات عصر دوشنبه، قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار را یک میلیون و ۸۴۹ هزار توماهن محاسبه می‌کردند.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

یکشنبه دوشنبه امروز
یک میلیون و 855 هزار تومان یک میلیون و 849 هزار تومان یک میلیون و 850 هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز سه‌شنبه ۱۳ دی تا ساعت ۱۱ و نیم به ۱۹ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان رسید تا خرید آن نسبت عصر به دیروز شش هزار تومان کمتر تمام شود. با این حال قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با رشد هزار تومانی به ۱۹ میلیون و ۲۷ هزار تومان ارتقا پیدا کرد و سکه گرمی بدون تغییر قیمت، چهار میلیون و ۴۱۰ هزار تومان فروخته شد.

تغییر قیمت انواع سکه

انواع سکه یکشنبه دوشنبه امروز
سکه امامی (طرح جدید) 20 میلیون و 18 هزار تومان 19 میلیون و 921 هزار تومان 19 میلیون و 915 هزار تومان
سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) 18 میلیون و 529 هزار تومان 19 میلیون و 26 هزار تومان 19 میلیون و 27 هزار تومان
سکه گرمی چهار میلیون و 110 هزار تومان چهار میلیون و 410 هزار تومان چهار میلیون و 410 هزار تومان
 

منبع: فرارو

ارسال نظر

پربازدیدترین