|
لینک کوتاه کپی شد

آموزش خارج شدن از بلاک اکشن اینستاگرام

اینستاگرام بلاک اکشن را برای جلوگیری از سوءاستفاده‌ی ربات‌ها و اسپمرها انجام می‌دهد، اما گاهی اوقات این مشکل گریبان‌گیر کاربران عادی هم می‌شود. اگر شما هم یکی از همین کاربران عادی هستید که به این مشکل برخورده‌اید، این مطلب را بخوانید.

آموزش خارج شدن از بلاک اکشن اینستاگرام

استفاده از اینترنت موبایل

اگر قربانی بلاک اینستاگرام شده‌اید، این احتمال وجود دارد که به‌جای بلاک پروفایل، IP شما فیلتر شده باشد. به همین خاطر برای گام اول و خارج شدن از بلاک موقت در اینستاگرام، به‌جای استفاده از اینترنت وای‌فای، از اینترنت گوشی خود استفاده کنید.

توقف فعالیت‌های اینستاگرام برای ۲۴ تا ۴۸ ساعت

اگر اقدام قبلی مؤثر واقع نشد، برای رفع بلاک در اینستاگرام می‌توانید فعالیت‌های خود را برای ۲۴ تا ۴۸ ساعت متوقف کنید. در این مدت نه لایک کنید، نه کامنت بگذارید و نه پروفایل جدیدی را فالو کنید.

پروفایل خود را به فیسبوک متصل کنید

از آنجا که اینستاگرام پروفایل شما را به‌عنوان یک اکانت اسپم در نظر گرفته، با اتصال اکانت اینستاگرام خود به اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی دیگر، به اینستاگرام نشان می‌دهید که شما ربات نیستید و یک شخص حقیقی هستید. با توجه به اینکه فیسبوک در ایران فیلتر است، برای این کار باید از فیلترشکن استفاده کنید. اگر قصد انجام این کار را دارید، در بخش Settings به قسمت Accounts Centre سر بزنید.

حذف اپلیکیشن‌های افزایش لایک و فالوور اینستاگرام

یکی از مهم‌ترین عواملی که به بلاک شدن در اینستاگرام منجر می‌شود، استفاده از اپلیکیشن‌ها برای افزایش لایک و فالوور است. اگر اهل استفاده از چنین اپلیکیشن‌هایی هستید، وقت خداحافظی از آن‌ها فرا رسیده است. عدم استفاده از این اپ‌ها می‌تواند یک نحوه خارج شدن از بلاک اینستاگرام باشد.

استفاده از یک دستگاه دیگر برای ورود به اینستاگرام

بسیاری از کاربران بر این باور هستند که این روش بهترین راهکار برای خلاص شدن از دست بلاک اینستاگرام است. توصیه می‌شود به جای گوشی، با استفاده از کامپیوتر یا مرورگر گوشی وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

ارسال گزارش به اینستاگرام

اگر فکر می‌کنید کار خطایی از شما سر نزده، پس باید این موضوع را به این شرکت گزارش دهید. بعد از ارسال گزارش، شاید این شرکت مشکل شما را برطرف کند. برای این کار در بخش تنظیمات به قسمت Help سر بزنید و سپس روی گزینه‌ی Report a Problem ضربه بزنید. با این کار با چند گزینه روبرو می‌شوید و کافی است بعد از انتخاب Report a Problem، مشکل خود را به زبان انگلیسی شرح دهید و ارسال کنید.

حذف و نصب دوباره‌ی اینستاگرام

برخی کاربران با حذف اپلیکیشن‌ اینستاگرام از گوشی و نصب دوباره‌ی آن موفق به برطرف کردن اکشن بلاک اینستاگرام شده‌اند. به همین خاطر توصیه می‌شود این کار را انجام دهید.

تغییر پسورد اکانت

از دیگر راهکارهایی که برخی کاربران از آن جواب گرفته‌اند، می‌توانیم به تغییر پسورد اکانت اشاره کنیم.

شناسه خبر: ۹۳۸۳۹

ارسال نظر

پربازدیدترین